GRĀMATU DRUKA

Vai zinājāt, ka, izmantojot digitālās tehnoloģijas, augstas kvalitātes grāmatas gan mīkstajos, gan cietajos vākos var nodrukāt pat vienā eksemplārā? Īpaši noderīgi tas būs, ja ar savu daiļradi vēlaties pārsteigt kādu sev tuvu cilvēku vai draugu, ja vēlaties iemūžināt kādu spilgtu notikumu grāmatā un padalīties ar saviem draugiem, ja vēlaties izdot savu autobiogrāfiju un atstāt to par piemiņu bērniem un mazbērniem, kā arī vēl ļoti daudzos citos gadījumos. Arī tad, ja studējat un vēlaties, lai, piemēram, kursa darbs izskatās nevainojami. Ir ārkārtīgi daudz gadījumu, kad grāmata mazās un ļoti mazās tirāžās var būt ļoti nepieciešama.

SIA „Drukātava” ir digitālās drukas uzņēmums, kas specializējies tieši grāmatu drukāšanā. Mūsu izmantotās digitālās tehnoloģijas un rūpīgs pieredzējušu meistaru darbs ļauj radīt skaistas grāmatas pavisam nelielos metienos, kas padara tās patiesi unikālas.

Lai padarītu jūsu darbu patiesi krāšņu, „Drukātava” piedāvā dažādas tehnoloģijas, kas ļaus ar to izcelties. Varam piedāvāt:

  • folijspiedi, uzspiežot zelta, sudraba vai jebkādu citu foliju;
  • kongrēvu, lai ar reljefu izceltu uz vāka kādu īpašu elementu;
  • atsevišķus vāka elementus nolakot ar UV laku.

Piedāvājam nodrukāt un iesiet jebkura izmēra:

  • mīksto vāku sējumu;
  • cieto vāku sējumu;
  • brošūru;
  • spirāļotu grāmatu;
  • promocijas darbu un tā kopsavilkumu;
  • ekskluzīvu grāmatu.

Mīksto vāku sējums

Šis bez šaubām ir lētākais, vienkāršākais un ātrāk izgatavojamais sējuma veids. Ļoti labs variants lielākajā daļā gadījumu, sevišķi tad, ja grāmatai ir jābūt salīdzinoši lētai un nav jākalpo vairākām paaudzēm. Noteikti noderēs dažādu aprakstu, stāstu, romānu, pētījumu publicēšanai. Vairāk par mīksto sējumu lasiet šeit.

Cieto vāku sējums

Grāmata cietajos vākos nenoliedzami būs dārgāka un ekskluzīvāka par mīksto vāku sējumu, taču tā atstās arī daudz labāku iespaidu un kalpos daudz ilgāk. Cietos vākus vērts izvēlēties, ja iespiežamās grāmatas saturs ir patiesa vērtība vismaz tās autoram, ja darbs jau ir klasiska vērtība, kā arī darbiem, kuriem ir jāatstāj paliekošs iespaids. Vairāk par cieto sējumu lasiet šeit.

Brošūra

Šis iesiešanas veids ir izmantojams, ja drukājamais materiāls ir īss un kodolīgs. Brošūrā nevajadzētu būt vairāk par 48 lappusēm. Ja lappušu ir vairāk, materiālu labāk iespiest kā mīkstā sējuma grāmatu. Vairāk par brošūrām lasiet šeit.

Save